Ira Losco – Maltos atstovė „Eurovizijoje 2016“ (atnaujinta)


Šeštadienio vakarą Maltoje įvyko nacionalinės atrankos finalas. Jame dar kartą nuskambėjo 14 dainų. Po žiūrovų ir komisijos balsavimo paaiškėjo, jog į Stokholmą keliaus ryškia favorite laikyta Ira Losco su daina „Chameleon (Invincible)“.

Ira Losco gimė 1981 metų liepos 31 dieną Slimoje, Maltoje. Dainininkė yra viena populiariausių šalies atlikėjų. Ira jau dalyvavo „Eurovizijoje“ 2002 metais, kur su daina „7th Wonder“ užėmė antrą vietą. Ira yra išleidusi keturis numeris 1 albumus, topus pasiekusius singlus, laimėjusi geriausio atlikėjo, geriausio albumo apdovanojimus, pelnė prestižinį medalį, kurį įteikė Maltos prezidentas, už jos ypatingus nacionalinius ir tarptautinius pasiekimus.

Ira Losco – „Chameleon (Invincible)“

Studijinis įrašas:

Atnaujinimas (vasario 19 d.): Paaiškėjo, jog „Chameleon (Invincible)“ nebūtinai bus Maltos konkursinė daina. Siekiant kuo geresnio rezultato bus sudaryta speciali tarptautinė ir vietinė komisija, kuri iš kelių pateiktų dainų išrinks geriausią. Pretendentų sąraše taip pat yra ir atnaujinta „Chameleon (Invincible)“ versija.

Reklama

Komentuoti

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s