Išrinktas „Euro Dainos 2016“ laimėtojas (atnaujinta)

ed„Euro Daina 2016“ prasidėjo dar kovo mėnesio viduryje. Ir štai šiandien konkursas pasiekė finišo tiesiąją, kai pagaliau Jūs išrinkote šių metų nugalėtoją. Per du mėnesius įvyko keturi turai, kurių metu kovojo visos šių metų „Eurovizijoje“ dalyvavusios šalys. Galiausiai iš jų tik šešios stipriausios pateko į didįjį finalą, kurio balsavimas tęsėsi savaitę. Finale nebuvo nei vienos šalies, kuri laimėjo turnyrą anksčiau, o tai reiškia, jog kažkuri šalis išplėš pergalę pirmą kartą. Laikas apžvelgti paskutiniojo balsavimo rezultatus.

Atnaujinimas: tam tikrų klaidų buvo pateikti neteisingi rezultatai, tačiau viskas jau ištaisyta.

Po savaitės laiko balsavimo paaiškėjo, jog 9,09 % balsų surinko ir 6 vietą užėmė Maltos atstovė Ira Losco su daina „Walk On Water“.

Penktoje vietoje liko šįmet kaip niekad stipri Čekijos daina. Gabriela Gunčíková su daina „I Stand“ surinko 9,09 % Jūsų palaikymo.

Ketvirtą vietą pelnė sugrįžtanti į konkursą Kroatija, kurios atstovė, „Kroatijos balso“ laimėtoja, stebinanti unikaliu vokalu, Nina Kraljić su kūriniu „Lighthouse“ sulaukė 13,64 % balsų.

Garbingąją trečiąją vietą šiais metais užėmė Ukrainos viltis „Eurovizijoje“. Tai Jamala su kūriniu „1944“. Ji surinko 18,18 proc. visų balsų.
Antroje vietoje liko Bulgarijos atlikėja Poli Genova su „If Love Was A Crime“. Ji surinko 22,73 proc. visų dalyvavusiųjų apklausoje balsų.

Šiais metais nugalėtoja galime karūnuoti Armėnijos dainininkę Ivetą Mukuchyan, kurios ypatingoji daina „LoveWave“ surinko 27,27 % balsų.

Išsamūs rezultatai yra paviešinti „Euro Dainos“ puslapyje, kurį galite rasti paspaudę čia.